Benim Adım Melek 65. Bölüm 2. Fragmanı

Benim Adım Melek 65. Bölüm 2. Fragmanı

10 Mayıs 2021 0 Yazar: Admin

Benim Adım Melek 65. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde hızlı bir şekilde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Benim Adım Melek dizisi, 12 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30’da yeni bölümüyle sizlerle.

Başrollerinde Kutsi, Nehir Erdoğan, Mustafa Mert Koç gibi oyuncuların yer aldığı Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Videoyu izlemekte sorun yaşıyorsanız aşağıdaki yedek linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Youtube

 

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Melek babasının Kerem’i ikna etmesini ister ancak Seyitali Kerem’in arkasında duracağını söyler. Bir arada yeni bir hayata başlamak için çocuklarıyla Almanya’dan dönen Melek, Kerem’in gidecek olmasıyla perişan olur. Defne mektupta yazanlara istinaden Vildan ile Kenan hakkında konuşmaya çalışır. Ancak sağlamda olduğunu düşündüğü mektup Şirhan konak içinde el değiştirir. Mektup şimdi, kimin elindedir? Kenan’ın Vildan’a olan aşkını Şirhanlar öğrenecek mi? Ne Alpay’dan ne de İdris’ten haber olan Funda, Alpay’ın bütün mal varlıklarını elden çıkarmasıyla sokakta kalır.

Öfkeyle Kenan’ın kapısına dayanan Funda, alt katta kendisini öldü sanan Alpay’ın varlığından habersiz yardım ister. Kenan Alpay’a ayrı Funda’ya ayrı oynadığı oyun sonucunda istediği intikamı almak üzeredir. Ortak han sakinlerine verdiği sözü tutacak ve başlarına bela ettiği Alpay’ı yok edecektir. Kerem’in Almanya’ya gideceğini öğrenen Kenan, ona mani olmak için kendi canına rağmen planlarını hızlandırmaya karar verir. Karadağ konakta kerem için son akşam yemeği hazırlanırken, Kenan da sabaha karşı yola çıkacağını söylediği Alpay için son yemeğini hazırlamaktadır. Alpay Funda’nın son anda ölümden kurtulduğuna inanmış, ertesi sabah hür bir insan olarak uyanacağı hayaliyle, ölümü olacak yemeğe hazırlanır…

Aylarca başka ellerde dolanan Kenan’ın yazdığı mektuplar nihayetinde sahibine ulaşır. Vildan kendisine yazılan derin aşkın cümlelerini okurken odaya giren Ömer de bu aşkın tanığı olur. Öfkeden deliye dönen Ömer Kenan’a hesap sormak için konaktan fırlar gider..